Partneři / Partners

 

Chybělo mi to, ale je to tady. Opět v kontaktu s Kamilou a Janou a jejich úžasným týmem pod hlavičkou ČT Ostrava. Je mi ctí se zapojit do relaizace Lifestylového TV magazínu "Bydlet jako ...", který tak trochu navazuje na kultovní pořad "Bydlení je hra" a přesto je zcela jiný. Odvážnější, stylovější a profesionálnější. Je to zážitek opět tvořit design pod dohledem kamer a tentokrát také v dialogu s profíky herci jako Roman Zach a Jana Stryková.

Těšte se na můj podzimní Comeback na obrazovky ČT, tentokráte v tématu "Bydlet jako na Měsíci"  https://www.ceskatelevize.cz/porady/11695580341-bydlet-jako/10630-architekti-designeri/

 

 

Od roku 2008 do 2012 jsem si užíval spolupráci s tvůrčím týmem Ostravské televize, pod vedením Kamily Teslíkové a Jany Strýčkové při tvorbě TV magazínu "Bydlení je hra", který byl téměř kultovním pořadem na Čt 1.

Divákům jsem se snažil prezentovat nejen své designérské nápady a návrhářské myšlenky ale také přiblížit dialog a spolupráci s klientem jako nezbytný nástroj k dosažení DOBRÉHO DESIGNU. Všechny mé realizované Tv projekty můžete shlédnout v archivu České televize na http://www.ceskatelevize.cz/porady/1124601187-bydleni-je-hra/architekti-designeri/tomas-havranek/

 

  

V roce 2010 jsem odstartoval projekt vzdělávání nových interiérových designérů na principu profesní rekvalifikační průpravy tohoto návrhářského řemesla. Vznikla tak značka IDK.

Lektorský tým ve složení architektů, designérů, výtvarníků ale hlavně kamarádů, je pro mě návrhářskou rodinou naplňující mé lidské i profesní potřeby. Do současné doby jsme připravili mnoho nových ambiciózních a schopných designérů pro vstup do náročného oboru. Hlavně jsme si však vytvořili nové přátele a kolegy ve "světě" designu.

IDK - ŠKOLA INTERIÉROVÉHO DESIGNU   více na: www.idk-skola.cz

 

V říjnu 2013 jsme pokřtili novou knihu "PRŮVODCE BYTOVÉHO DESIGNÉRA" na ketré jsme rok usilovně pracovali s mými lektorkami a designérkami Leonou, Janou a Zuzkou. Kniha je určena nejen studentům naší školy a začínajícím profesionálům, ale i laické veřejnosti, kterou zajímá bytový design nebo chtějí poptávat interiérového designéra.

Kniha vydalo nakladatelství Albatros Media v edici edika a je distribuována v knihkupectvích v ČR a na Slovensku. Prodáno již několik tisíc kusů ve 3. dotisku. že by bestseller? :-)

     

Knihu koupíte zde